px

Magnetic Women

Umění manifestace

Manifestuješ, vysíláš, vibruješ, afirmuješ a stále nic?
Výsledky v realitě jsou tvojí zpětnou vazbou a ta říká, že je čas na změnu.
Proč jsou lidé, za kterými padá jeden výsledek za druhým a pak ti druzí?

Většina metod na manifestaci paradoxně zcela opomíjí části, které vstupují do fyzické reality, a to i přesto, že manifestace v překladu znamená projevení se v realitě

Naučím tě metodu manifestace, která vychází z poznatku zkoumání neurovědců z MIT. Unikátní proces, který se opírá o poznatky z neurovědy, psychologie, epigenetiky a energetiky. Je založen na vstupu do tvé jedinečnosti, přeprogramování podvědomých omezujících vzorců a přesvědčení a zvyšování sebehodnoty a vnitřní energie. Manifestace v realitě neprobíhá z vědomí, ale z podvědomí.

4 TÝDNY, které převrátí tvé myšlení
a pohled na manifestaci

1. Neurověda

Principy práce s vlastní myslí, které transformují tvůj život

2. Aktivace

Vedené meditace k přeprogramování omezujících přesvědčení

3. Expanze

Dechové cvičení pro plnou expanzi bez limitů a navýšení magnetické energie

Jediný program, který spojuje vědecké poznání a mystické techniky kundalini jógy pro osobní transformaci a manifestaci

Tento jedinečný systém je založen na neuroplasticitě, neuvěřitelné schopnosti mozku měnit se v průběhu života. Je faktem, že pokaždé, když se učíme nebo děláme něco nového, náš mozek se mění.

Na kurzu se naučíš, jak identifikovat a přeprogramovat omezující přesvědčení. Opakování a emoční intenzita jsou klíčem k vytvoření trvalých změn ve tvém mozku a jsou důvodem, proč se lidé po jednorázových metodách za pár dní či týdnů vrací zpět k původním reakcích a chování. To je jeden z faktorů, který tento kurz odlišují.
Identifikuj své bloky, najdi své autentické já a začni manifestovat život, který jsi vždy chtěla. To vše doplněné o technologii z kundalini jógy založené na práci s myslí, meditacemi a dechem.

Co získáš?

Získáš hlubokou důvěru v sebe sama a svou životní cestu

Důvěra, pozitivita a nezlomný pocit bezpečí jsou raketovým palivem pro dosažení snů. Znovu se naučíš tyto emoce bezpodmínečně ztělesňovat a odstraníš ze svého emočního a energetického pole všechny sebesabotujících chvílích, kdy se vše bortí.

Ztělesni neotřesitelný postoj k úspěchu

Lidé, kteří dosáhnou nemožného, žijí tak, jako by nic nebylo nemožné. Toto vrcholné myšlení si osvojíš prostřednictvím řady nástrojů, které změní tvou nejvnitřnější identitu, přeuspořádají struktury reality a zásadně tě promění směrem k plné expanzi.

Zvyš kvalitu svého života a radost v každém okamžiku

Jakmile vyjasníš své vize a přání, zaznamenáš novou záři, která se rozšíří do všech dimenzí tvé reality. Navýšíme tvůj energetický potenciál, tak abys byla schopná udržet energii, která s většími vizemi přichází. Začneš prožívat život na jiné úrovni, kvalita tvých myšlenek a emocí se výrazně změní a zdroje radosti a vděčnosti budete nacházet tam, kde jsi je dosud nevnímala.

Staň se mistrem ve stanovování cílů a jejich dosahování

Umění manifestace a dosahování cílů jsou ruku v ruce. Pokud jsi se dříve setkávala se zpožděním při dosahování svých cílů, a dokonce i při důsledném stanovování a soustředění se na ty správné – nyní získáš schopnost intuitivně stanovovat inspirativní cíle, které tě povznášejí, ženou kupředu a pokaždé se hladce manifestují. Vision board a pozitivní afirmace bohužel k výsledkům nestačí, a to ani v případě energetické práce.

Žij svůj život s mocným záměrem a v síle přítomného okamžiku

Jakmile začneš transformovat svůj vnitřní svět, zažiješ skok v tom, jak zpracováváš a přistupuješ ke svému vnějšímu světu. Budeš činit vědomá rozhodnutí, která jsou dokonale v souladu s tvým nejvyšším dobrem a naučíš se používat intuici jako svůj navigační systém.

Uskutečníš své sny v rekordně krátkém čase

Ať už jde o zahájení úspěšného podnikání, proměnu ročního příjmu v měsíční výplatu nebo získání jiného vysněného cíle, po kterém jsi vždy toužila: velké cíle, které se dříve zdály tak vzdálené (a vždy provázené nesčetnými překážkami), se nyní začnou stávat tvojí skutečností s ohromující rychlostí a lehkostí.

Zvu tě na
4 TÝDENNÍ CESTU
hloubkové vnitřní transformace

„Je ve vás magická síla, která dokáže přitáhnout do vašeho života cokoli, po čem toužíte.
Tuto sílu se může naučit používat kdokoliv.“

Běžná cena 15 600 Kč

Nyní máš jedinečnou šanci pořídit kurz Magnetic Woman: Umění manifestace

v předprodeji za
6 600 Kč

do 15. listopadu

s možností rozložení platby na dvě splátky

Začínáme 1.12.

BONUS

Kurz Hranice a sebeláska

Schopnost vymezit si hranice a říkat ne je odvislá od naší sebehodnoty, sebelásky a podvědomých vzorců, které jsme získaly během našeho dětství.

Mnoho žen se nedokáže postavit za sebe sama.

V emočně náročných situacích (které pro druhého nepředstavují emočně náročnou situaci) „přepínají“ sebe sama do režimu přežití – uteč, bojuj, zamrzni – a nedokáží adekvátně reagovat či se projevit. I když by se rády projevily, z jejich hrdla nevychází hlas. Kurz Hranice a sebeláska je hloubkový ponor do příčin, pochopení souvislostí včetně obranných a kompenzačních mechanismů nebo praktických technik díky kterým můžeš svou situaci začít měnit.

Kdo je Kamila Paličková, MBA
a proč by sis její kurz neměla nechat ujít?

Kamila je podnikatelka, business mentorka žen, podcasterka a milovnice zvířat a přírody.
Za nejvyšší hodnotu považuje svobodu – finanční i vnitřní.
Snaží se ostatní ženy inspirovat k tomu, aby si šly za svými sny a žily svobodný a bezpečný život po všech stránkách.

Ve svých online kurzech se soustředí na témata online podnikání, poslání, byznys strategií nebo marketingu. To vše obohacené o rozměr spirituální ve smyslu úspěchu v podnikání jako cestě k vyššímu dobru i vnitřnímu naplnění. Ženy ji oceňují zejména pro její schopnost podávat složitá byznysová témata jednoduchým způsobem a zpřístupnit je tak širokým skupinám žen.

V historii Kamila jako samoživitelka spoluzaložila firmu s týmem 500 lidí, obratem téměř 200 mil. Kč, kterou se svým partnerem z 50 % prodali investiční skupině. Po letech intenzivní práce v byznysu i charitě následně vyhořela. Tato zkušenost ji přiměla přehodnotit v čem a jak podniká a vydala se na cestu online podnikání, které nabízí svobodný způsob života.

Jejím srdcovým projektem je kromě práce se ženami Redline expedition, který formou ekologického a zážitkového cestování slouží zároveň jako fundraising pro neziskové organizace a rezervace snažící se o záchranu ohrožených a divokých druhů zvířat po celém světě. Na podporu projektu vydala knihu Putování za zvířaty: jak jsem objevila duši zvířat i tu svou.

Její podcast Redline je opakovaně medii zařazován mezi TOP 5 osobnostně rozvojových podcastů a patří k nejposlouchanějším podcastům této kategorie v ČR.

Neziskovou organizaci podporující ženy v profesním rozvoji BPW ČR zastupovala na zasedáních OSN (UN Women)

Často kladené otázky

Do kdy mám přístup ke kurzu?

Your Subtitle Goes Here
L

Přístup ke kurzu je trvalý.

Do kdy mám přístup k bonusům?

Your Subtitle Goes Here
L
Přístup ke kurzu je trvalý.

Jak to probíhá?

Your Subtitle Goes Here
L
Po zaplacení kurzu ti přijdou přístupové údaje do interního systému. Jakmile se kurz zahájí, budeme tě informovat a zpřístupníme ti obsah prvního týdne. Po dobu 4 týdnů ti vždy 1x týdně odemkneme přístup k dalšímu obsahu dalšího týdne.

Nabízíte refundaci?

Your Subtitle Goes Here
L

Tento kurz je zcela unikátní a originální. Proto na něj není umožněna refundace.