px

Kateřina Meletzká

Pro mě jsou Kamiliny kurzy o předávání znalostí, osobním vztahu a spolupráci. Přičemž. Znalosti jsou tak obsáhlé, že dostat se k nim je pro běžnou ženu, běžnou podnikatelku, nemožné. Vychází z desítky let Kamiliny byznysové praxe, ve které šla do hloubky, šíře a poctivosti do jaké se většině nechce. Skvělé je, že Kamila umí své znalosti předat prakticky a srozumitelně. Pokud to píšu já, vy můžete být naprosto bez obav, že byste nerozuměli. 

 Osobní vztah a spolupráce jsou hodnoty, které zde jsou vysoko ceněny a kterým se zde otevírají cesty. Přičemž primárně jde o navázání spolupráce s vaším nejlepším Já. To skvělé, co v nás vidí Kamila máme někdy uložené hluboko ve tmě (a dokáže nás to opravdu překvapit). Ona to však nekompromisně vytáhne na světlo a dá vám příležitost do svého lepšího Já dorůst. Proto si myslím, že do kurzů je dobré vstoupit s potřebou: chci změnu a jsem ochotná na sobě pracovat. Protože pak se V Kamilině kurzech posunete tam, kam jste na začátku nedohlédla.

 Navíc, samotným koncem kurzu to nikdy nekončí. Buduje se zde společenství žen, které to se sebou (a byznysem k tomu) myslí vážně. Kamila tvoří cesty, kterými si tyto ženy mohou v růstu vzájemně dále pomáhat. 

 Prošla jsem více kurzy, na jiných úrovních, protože jsem ty úrovně projít potřebovala a jsem za všechny minulé kurzy vděčná. To, co se děje na kurzu s Kamilou, ale z minulých zkušeností neznám. A popravdě jsem na tom tak, že už nemám potřebu další kurzy a další lektory vyhledávat. Miluju to tady a jsem přesvědčena že na české online scéně jsou Kamiliny kurzy poctivě zpracovanými klenoty. Tady rostete svou vlastní cestou do své vlastní podoby. Poctivě a stále. 

Kateřina Meletzká – Dětský Klub V Koruně stromu