px

Pavlína Vítková

Absolvovala jsem online kurz – Žij své poslání a vydělávej on-line u Kamily Paličkové s cílem rozšířit svůj byznys o videokurzy a zdokonalit se v oblasti marketingu. 

Po třicetileté praxi v oboru floristiky tento kurz přinesl revoluční změny do mého podnikání. Díky předaným technikám, strategiím a doporučením se obraty mé firmy Flower Academy zvýšily o úžasných 200% ještě před spuštěním videokurzů. 

Tento úspěch mě inspiroval k dalšímu vzdělávání, a tak jsem se rozhodla investovat do dalšího programu Kamily Paličkové – Dharma & Prosperity. I v tomto programu jsem za krátkou dobu zaznamenala pozitivní změny ve svém osobním životě.

Program vyžaduje disciplínu a uvědomění si vlastní zodpovědnosti za svůj život, ale výsledky stojí za to. Každé ráno se probouzím s úsměvem a radostí z každé maličkosti.

Z celého srdce přeji všem zažívat tyto chvíle spokojenosti a volnosti. Uvědomit si své priority a opravdu si užívat každé okamžiky svého života. Program vás krok za krokem vede, jak se vyrovnat se situacemi, které vás zatěžují. V obou programech je úžasný tým, který poskytuje podporu všem účastníkům.

Kamila Paličková je neocenitelnou podporou pro nás ženy, neboť nám pomáhá růst jak v osobním, tak v profesním životě. Její kurzy přinášejí nejen vědomosti, ale i motivaci a inspiraci. Vřele doporučuji její programy všem, kdo hledají cesty k finanční a osobní svobodě. Děkuji Kamilo za všechno, co pro nás děláš!

Pavlína Vítková – Flower Academy